Yatay ve Düşey Derzli Çift Camlı Yapıştırma Sistem

Vip Strüktürel

Fabrikada hazırlanan 6 mm temperli, emaye boyalı, rodajlı, her iki yüzden özel bir teknik ile yapıştırmalı, profilin görünmediği bölme duvar sistem modülü şantiyede üst üste veya yan yana monte edilerek sistem tamamlanır.

Çift camlı bölme duvar sistemi olan Vip Strüktürel kullanılan zemin baza profilleri kablo geçişine ve elektrik armatürleri montajına imkan tanır.

Bu sistem çift camlı bölme duvar sistem oluşuna nazaran uygulanma metodu sayesinde mekanlarınıza zengin bir görünüş sağlar.

Çift camlı sistemlerin sağladığı ses izolasyon konforunu bu sistemde yaşayabilirsiniz.

Yatay ve Düşey Derzli Çift Camlı Yapıştırma Sistem

Vip Strüktürel

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistem Kalınlığı 100 mm
Profil Kalınlıkları 1.5,1.8, 2.0 mm et kalınlıklarında
Profil Rengi Elektrostatik toz boya veya eloksal
Fitil Rengi Açık gri veya siyah
Derz Genişliği 8 mm
Panel Malzemesi 19 mm doğal, laminant veya melamin kaplama
Yalıtım Bandı 50 x 3 mm polietilen ses izolasyon bandı
Ses İzolasyonu 47 db (dolu modüller için)
Yangın Standartı F30 (30 dk)
Baza Profili Zemin profili kablo geçişine olanak verecek şekilde 100 mm yüksekliğinde olup görünen kısım 80 mm’dir. Gerektiğinde baza kapağı açılarak kablo ilavesi yapılmakta ve üzerine data, priz v.s. elektrik armatürlerinin montajı yapılabilmektedir. Zemindeki ve tavandaki kot farklılıkları özel ayarlı ayaklar ile giderilmektedir.
Modül Birleşimi Hazırlanan monoblok kasetler derz profilleri ile yan yana veya üst üste getirilerek yatay ve düşey derzli sistem oluşturulmaktadır, derz boşluklarına siyah veya gri renkte derz fitili uygulanmaktadır.
Camlı Üniteler Elektrostatik toz boyalı veya eloksal alüminyum profiller ve 6 mm temperli çift cam, emaye boyalı, rodajlı cam özel bir yapıştırma tekniği ile oluşturulan prefabrike ünitenin kumlu camlı, jaluzili (tam camlı, yarı camlı, dolu modül, yatay camlı modül) uygulaması.
Kanat Melamin, laminat, doğal kaplama ve security cam kanat
Kol, Kilit, Menteşe MAB marka kilit ve menteşe, paslanmaz bastonkol, HAFELWERNER kol kilit